Rod end TPN GF100-DO-DURBAL
Part number : GF100-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GF100-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 250 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    250  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • TYPE
    TPN
  • WEIGHT
    31500  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description