Rod end SI SIL25-T-K-DURBAL
Part number : SIL25-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Si known as SIL25-T-K-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 60 mm and a thickness of 31 mm.
  4 parts in stock (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    31  MM
  • TYPE
    SI
  • WEIGHT
    720  G
  • LUBRICATION
    without
Description