Rod end SI PHS25-DURBAL
Part number : PHS25-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Si known as PHS25-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 60 mm and a thickness of 31 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end PHS - PHS25-IKO IKO
ROD END PHS PHS25-IKO
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    31  MM
  • TYPE
    SI
  • WEIGHT
    730  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    without
Description