Rod end SI GIR17-UK-2RS-DURBAL
Part number : GIR17-UK-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Si known as GIR17-UK-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 46 mm and a thickness of 14 mm.