Rod end SI FSL-M25-DUNLOP
Part number : FSL-M25-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Si known as FSL-M25-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 31 mm and a thickness of 22 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    31  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    SI
  • WEIGHT
    747  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description