Rod end SI FS-M10-DUNLOP
Part number : FS-M10-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Si known as FS-M10-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 14 mm and a thickness of 10.5 mm.