Rod end SI BEF12-60-502-DURBAL
Part number : BEF12-60-502-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Si known as BEF12-60-502-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 32 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    109  G
  • THREAD
    Left-hand thread
    1
  • STANDARD
    No standard
Description