Rod end SA SMGM10-50-UNIBAL
Part number : SMGM10-50-UNIBAL
UNIBAL
Description
The Rod End Sa known as SMGM10-50-UNIBAL UNIBAL has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 10.5 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    10.5  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    66  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description