Rod end SA SAL40-ES-2RS-DURBAL
Part number : SAL40-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SAL40-ES-2RS-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 92 mm and a thickness of 28 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    92  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    1800  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description