Rod end SA SAL30-T-K-DURBAL
Part number : SAL30-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SAL30-T-K-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 37 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - SA30-T-K-DURBAL DURBAL
ROD END SA SA30-T-K-DURBAL
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    70  MM
  • THICKNESS
    37  MM
  • WEIGHT
    1009  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description