Rod end SA SAL25-T-K-INOX-DURBAL
Part number : SAL25-T-K-INOX-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SAL25-T-K-INOX-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 31 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    31  MM
  • WEIGHT
    640  G
  • LUBRICATION
    lubricantfree
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description