Rod end SA SAL25-ES-DURBAL
Part number : SAL25-ES-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SAL25-ES-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 64 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    64  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    565  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description