Rod end SA SA22-T-K-DURBAL
Part number : SA22-T-K-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SA22-T-K-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 54 mm and a thickness of 28 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    54  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    456  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description