Rod end SA SA17-ES-2RS-DURBAL
Part number : SA17-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SA17-ES-2RS-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    17  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    190  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description