Rod end SA SA15-ES-DURBAL
Part number : SA15-ES-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as SA15-ES-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 12 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - SAL15-ES-2RS-DURBAL DURBAL
Waterproof
ROD END SA SAL15-ES-2RS-DURBAL
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    140  G
  • PACKAGING
    1
Description