Rod end SA POS22-DURBAL
Part number : POS22-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as POS22-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 54 mm and a thickness of 28 mm.
  6 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    54  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    480  G
  • THREAD
    Right-hand thread
Description