Rod end SA MPL-M25-DUNLOP
Part number : MPL-M25-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Sa known as MPL-M25-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 22 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - MP-M25-DUNLOP DUNLOP
ROD END SA MP-M25-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    592  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
Description