Rod end SA MPL-M18-C-DUNLOP
Part number : MPL-M18-C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Sa known as MPL-M18-C-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 16.5 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SSR - SSR016 GEN
ROD END SSR SSR016
Deep groove ball bearing - Double rows - 3206-2RS-JTEKT JTEKT
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING - DOUBLE ROWS 3206-2RS-JTEKT
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • WEIGHT
    270  G
Description