Rod end SA MP-M16-DUNLOP
Part number : MP-M16-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Sa known as MP-M16-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 15 mm.