Rod end SA MP-M14-C-DUNLOP
Part number : MP-M14-C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Sa known as MP-M14-C-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 34 mm and a thickness of 13.5 mm.