Rod end SA GAR20-DO-2RS-ZEN
Part number : GAR20-DO-2RS-ZEN
ZEN
Description
The Rod End Sa known as GAR20-DO-2RS-ZEN ZEN has a screw thread of , an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    310  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description