Rod end SA GAKR30PW-INA
Part number : GAKR30PW-INA
INA
Description
The Rod End Sa known as GAKR30PW-INA INA has a screw thread of , an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 145 mm and a thickness of 37 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    145  MM
  • THICKNESS
    37  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    1100  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description