Rod end SA EM17-20-502-DURBAL
Part number : EM17-20-502-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as EM17-20-502-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    17  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    44  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    163  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description