Rod end SA EM12-20-501-DURBAL
Part number : EM12-20-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as EM12-20-501-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - SA12-T-K-DURBAL DURBAL
ROD END SA SA12-T-K-DURBAL
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    67  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
    1
Description