Rod end SA BRTM10-90-502-DURBAL
Part number : BRTM10-90-502-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BRTM10-90-502-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - BRTM10-90-501-DURBAL DURBAL
ROD END SA BRTM10-90-501-DURBAL
Lock nut - 10-00-936-1-DURBAL DURBAL
LOCK NUT 10-00-936-1-DURBAL
  • WEIGHT
    58  G
Description