Rod end SA BRTM-10-60-502-DURBAL
Part number : BRTM-10-60-502-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BRTM-10-60-502-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 14 mm.
  8 parts in stock (3 days ago )
  • WEIGHT
    74  G
  • THREAD
    Left-hand thread
Description