Rod end SA BRM14-00-501-DURBAL
Part number : BRM14-00-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BRM14-00-501-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SA - SA14-T-K-DURBAL DURBAL
ROD END SA SA14-T-K-DURBAL
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    36  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    135  G
  • PACKAGING
    1
Description