Rod end SA BRM12-60-501-DURBAL
Part number : BRM12-60-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BRM12-60-501-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    87  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description