Rod end SA BEM14-20-501-DURBAL
Part number : BEM14-20-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BEM14-20-501-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 19 mm.
  11 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    36  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    130  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description