Rod end SA BEM10-60-501-DURBAL
Part number : BEM10-60-501-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Sa known as BEM10-60-501-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 14 mm.
  2 parts in stock (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end SI - BEF10-60-502-DURBAL DURBAL
ROD END SI BEF10-60-502-DURBAL
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    60  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
    1
Description