Rod end PHS PHSA18-IKO
Part number : PHSA18-IKO
IKO
Description
The Rod End Phs known as PHSA18-IKO IKO has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 45 mm and a thickness of 16.5 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    16.5  MM
  • TYPE
    PHS
  • WEIGHT
    290  G
  • THREAD
    Right-hand thread
Description