Rod end PHS PHS30-L-IKO
Part number : PHS30-L-IKO
IKO
Description
The Rod End Phs known as PHS30-L-IKO IKO has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 70 mm and a thickness of 145 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    70  MM
  • THICKNESS
    145  MM
  • WEIGHT
    1150  G
  • THREAD
    Right-hand thread
Description