Rod end PHS PHS25-IKO
Part number : PHS25-IKO
IKO
Description
The Rod End Phs known as PHS25-IKO IKO has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 60 mm and a thickness of 22 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - AS1730-INA INA
THRUST WASHER AS1730-INA
Rod end SA - GAKR16-PB-INA INA
ROD END SA GAKR16-PB-INA
  • WEIGHT
    750  G
Description