Rod end PHS PHS12A-IKO
Part number : PHS12A-IKO
IKO
Description
The Rod End Phs known as PHS12A-IKO IKO has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 33 mm and a thickness of 16 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    33  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    115  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description