Rod end PHS PHS12-BRONZE-DUNLOP
Part number : PHS12-BRONZE-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as PHS12-BRONZE-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.