Rod end PHS PHS10-BRONZE-DUNLOP
Part number : PHS10-BRONZE-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as PHS10-BRONZE-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 26 mm and a thickness of 14 mm.