Rod end PHS FPL-M20C-DUNLOP
Part number : FPL-M20C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FPL-M20C-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 50 mm and a thickness of 25 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • TYPE
    TSF
  • WEIGHT
    452  G
    1
  • STANDARD
    No standard
Description