Rod end PHS FPL-M16C-DUNLOP
Part number : FPL-M16C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FPL-M16C-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 21 mm and a thickness of 15 mm.
  4 parts in stock (3 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • TYPE
    TSF
  • WEIGHT
    198  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description