Rod end PHS FPL-M14-DUNLOP
Part number : FPL-M14-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FPL-M14-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 34 mm and a thickness of 19 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    34  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • TYPE
    TSM
  • WEIGHT
    159  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • PACKAGING
    1
Description