RM ball joint RMM10-DUNLOP
Part number : RMM10-DUNLOP
DUNLOP
Description
RM Ball Joint RMM10-DUNLOP, Diameter interior 10 mm, Outside diameter 29 mm, Thickness 7 mm
  1 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Sealing washer - RDL-14X21X1.50-CU GEN
SEALING WASHER RDL-14X21X1.50-CU
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    29  MM
  • THICKNESS
    7  MM
  • 2ND THICKNESS
    9  MM
  • TYPE
    SA
  • WEIGHT
    48  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • PACKAGING
    1
Description