GXSW ball joint GXSW-M25-DUNLOP
Part number : GXSW-M25-DUNLOP
DUNLOP
Description
GXSW Ball Joint GXSW-M25-DUNLOP, Diameter interior 25 mm, Outside diameter 46 mm, Thickness 31 mm
  2 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    31  MM
  • 2ND THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    GXSW
  • WEIGHT
    219  G
  • STATIC LOAD
    0.204  KN
  • PACKAGING
    1
Description