GXSW ball joint GXSW-M20-DUNLOP
Part number : GXSW-M20-DUNLOP
DUNLOP
Description
GXSW Ball Joint GXSW-M20-DUNLOP, Diameter interior 20 mm, Outside diameter 38 mm, Thickness 25 mm
  3 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    38  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • 2ND THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    125  G
  • STATIC LOAD
    0.13  KN
Description