GXSW ball joint GXSW-M18-DUNLOP
Part number : GXSW-M18-DUNLOP
DUNLOP
Description
GXSW Ball Joint GXSW-M18-DUNLOP, Diameter interior 18 mm, Outside diameter 34.5 mm, Thickness 23 mm
  4 parts in stock (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    34.5  MM
  • THICKNESS
    23  MM
  • 2ND THICKNESS
    16.5  MM
  • WEIGHT
    94  G
  • STATIC LOAD
    0.16  KN
Description