GXSW ball joint GXSW-M16-DUNLOP
Part number : GXSW-M16-DUNLOP
DUNLOP
Description
GXSW Ball Joint GXSW-M16-DUNLOP, Diameter interior 16 mm, Outside diameter 31.5 mm, Thickness 21 mm
  4 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    16  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    31.5  MM
  • THICKNESS
    21  MM
  • 2ND THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    72  G
  • STATIC LOAD
    0.088  KN
Description