GXSW ball joint GXSW-M10-DUNLOP
Part number : GXSW-M10-DUNLOP
DUNLOP
Description
GXSW Ball Joint GXSW-M10-DUNLOP, Diameter interior 10 mm, Outside diameter 21 mm, Thickness 14 mm
  7 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • 2ND THICKNESS
    10.5  MM
  • TYPE
    GXSW
  • WEIGHT
    22  G
  • STATIC LOAD
    0.039  KN
  • PACKAGING
    1
Description