Rod end GEG GEH15ES-2RS-DUNLOP
Part number : GEH15ES-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Geg known as GEH15ES-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 10 mm.