Rod end GEG GEH15C-SKF
Part number : GEH15C-SKF
SKF
Description
The Rod End Geg known as GEH15C-SKF SKF has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end GEG - GEG015-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GEG GEG015-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    GEG
  • WEIGHT
    53  G
  • THREAD
    NA
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description