Rod end GEG GEG80-ES-2RS-DURBAL
Part number : GEG80-ES-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as GEG80-ES-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 130 mm and a thickness of 50 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • TYPE
    GEG
  • WEIGHT
    3500  G
  • THREAD
    NA
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description