Rod end GEG GEG60ES-2RS
Part number : GEG60-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Geg known as GEG60ES-2RS Generic has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 105 mm and a thickness of 63 mm.