Rod end GEG GEG50-ES-DURBAL
Part number : GEG50-ES-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geg known as GEG50-ES-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 90 mm and a thickness of 36 mm.